Kategorie

ZAMÓW ZA MIN. 590 PLN

 

Drzewo No I

Waga: 1.5 kg
Dostępność:
W magazynie
 (1 szt.)
  • Pora roku
szt.
789,00 zł

INKE to oryginalny styl vintage i alternatywa dla dekoracji pokoju i urządzania wnętrz. Wychodzi naprzeciw poszukiwaniom niestandardowych rozwiązań we wnętrzach, a dodatkowo wprowadza naturalny motyw który ożywia pomieszczenie i zaprasza do świata wyobrazni. 

Tapety powstają w małej fabryce w Holandii, do produkcji używany jest wieloletni ekologiczny papier do ścian odpowiednio przygotowany, aby wydobyć styl retro. Papier ten wykorzystywany był do produkcji tapet w latach 60 i 70. Ze względu na długi wiek papieru i tradycyjną ręczną metodę nadruku tapety zawierają pewne nieregularności, które mają za zadanie podkreślić swój nietypowy styl.

Drzewko nada wnętrzu dodatkowej przestrzeni i harmonii, zwłaszcza, że korona drzewka ma jakby wrastać w sufit, co jednocześnie powoduje optyczne powiększenie pokoju. Ciekawie dobrana kolorystyka sprawi, że pokój będzie oryginalny i jedyny w swoim rodzaju.

Dostępne jest kilka wersji drzewa. Pień drzewa może być wykonany w jednym z czterech kolorów zaprezentowanych na zdjęciach. Korona składa się z 84 różnokolorowych i w różnych wzorach listków, co sprawia, że całość komponuje się bardzo malowniczo. Całość wypełnia przestrzeń o rozmiarach max. 200x260cm (SxW).

Montaż drzewa na ścianie jest bardz jest praktyczny i prosty. Drzewko składa się z 5 części do przyklejenia, zestaw zawiera dokładną instrukcję montażu, klej i pędzel do nakładania kleju.