Grafika tekstowa №133 - LIFE IS A MIRACLE

Dostępność:
W magazynie
 (1 szt.)
Czas realizacji: 48h
  • Wymiary (CM x CM)
szt.
Cena katalogowa:139,00 zł
Rabat: -41,70 zł
97,30 zł

Grafika №133 LIFE IS A MIRACLE

Grafiki typograficzne BABAFU to obrazy i skojarzenia, które budzą pozytywną energię. Potrafią rozbawić, wzruszyć, przywołać pozytywne wspomnienia lub zmotywować do działania. Tak często trafna alegoria, słowa piosenki lub wiersz czy poprostu kilka dobrze dobranych słów potrafi sprawić, że znów na świat patrzymy przez różowe okulary.  Czy nie byłoby pięknie gdyby to te słowa lub skojarzenia budziły nas codziennie żeby zacząć kolejny dzień lub witały w salonie, kiedy wracamy do domu?

Podaruj sobie lub bliskiej osobie coś wyjątkowego co nie tylko ozdobi ścianę w Twoim salonie, kuchni lub sypialni, ale również przywoła wspomnienie lub zmotywuje do działania.

Grafiki tekstowe, które oferujemy projektowane są przez tych, którzy kochają to co robią a drukowane u tych, którzy znają się na tym co robią. Prace graficznie wydrukowane są tylko na wysokiej jakości papierze o gramaturze zapewniającej im trwałość i pozwalającej dumnie się prezentować przez długie lata na ścianie. 

Naszym zdaniem grafika dumnie prezentuje sie w rozmiarze 50x70cm w aluminiowej ramie pod szybą. Aby otrzymać grafikę gotową do zawieszenia, dodaj do zamówienia jedną z aluminiowych ram w naszej kolekcji TUTAJ.

Jeśli sugerowany rozmiar to nie jest ten, którego szukasz to daj nam znać o który z poniżej sugerowanych Ci chodzi:

  • 297mm × 210mm (A4)
  • 30cm × 40cm
  • 40cm × 50cm
  • 50cm × 70cm
  • 70cm x 100cm

Jeśli z jakiegos powodu w naszej kolekcji nie znalazłeś również grafiki, której szukałeś to też daj nam znać. Staniemy na głowie, żeby Ci pomóc. Napisz maila na biuro@ramarama.pl